Sklepy online

Tutaj moja lista sklepów, które udało mi się znaleźć szukając przeróżnych gratów do swojego projektu. Lista jest na bieżąco aktualizowana.

Sklepy w Polsce:

 

Oryginalne części Yamaha:

W tych sklepach można kupić w zasadzie wszystko do produkowanych seryjnie motocykli Yamaha. Wybierasz model, rocznik i przeglądasz rysunki poszczególnych elementów motocykla, na których znajdziesz każdą potrzebną część.

 

Sklepy zagraniczne:

  • http://www.modernmotorcyclecompany.eu – lampy, wskaźniki, kierunki, kierownice, itd. Dobre ceny. Sklep jest w EU, wysyłka do Polski w dobrej cenie.
  • http://www.motorcyclestorehouse.nl – ogromny wybór, dobre ceny, dużo fajnych dodatków. Z tego katalogu można zamówić części przez Mały HD (obok Wieliczki/Małopolska)
  • http://www.louis.eu: sklep online + dużo sklepów stacjonarnych w krajach niemięcko-języcznych. Sklep także dostępny w wersji EN. Mają spory wybór podstawowych akcesoriów w rozsądnych cenach i bardzo przyzwoitej jakości. Np. bardzo solidne lusterka Clubman od firmy LSL. Sklep jest w EU.
  • http://www.motolanna.com – sklep w Tajlandii, ale warto poszukać tu siodła lub różnych elementów z aluminium. Przy większych zakupach wysyłka do Polski opłacalna.
  • http://www.progressivesuspension.com – sklep w USA. Ale można bardzo dokładnie dobrać do modelu motocykla np. sprężyny progresywne. Nie znalazłem w EU sklepu w którym kupiłbym sprężyny z taką pewnością, że będą pasowały.
  • https://partseurope.eu/cms/en/ – trochę trudno tu coś znaleźć, ale jak już pobierzesz ciężki katalog z produktami, jest tu sporo do obejrzenia. Niestety trudno się to przegląda.

 

Dodaj komentarz